Usługi

Zaawansowane Technologie Lokalizacji Podziemnej

Domeną firmy TLP jest wykrywanie infrastruktury podziemnej, uszkodzonych kabli elektrycznych , a także przewodów. Poza tym TLP proponuje też usługi pomiarowe dla geodezji oraz przegląd wykrywaczy.
W dużym asortymencie firmy można znaleźć lokalizatory popularnych marek takich, jak Radiodetection oraz Tomkat, szukacze przewodów i georadary.
Przeszkolone grono pracowników, doskonałej jakości sprzęt, błyskawiczna realizacja zlecenia, czy też niskie ceny to atuty, które wyróżniają przedsiębiorstwo TLP.

klimatyzacja domowa

Urządzenie do klimatyzacji to gwarancja komfortu w okresie upałów. Tego typu urządzenia sprzedaje przedsiębiorstwo Mastar z Wrocławia.
Prowadzimy współpracę ze znanymi markami, które mogą zaoferować nieszkodliwe dla zdrowia urządzenia do klimatyzacji spełniające wymogi techniczne.
Poza szerokim asortymentem różnorodnych modeli możemy zagwarantować także szybki montaż klimatyzacji. Sama realizacja usługi nie zabiera dużo czasu – maksymalnie 1-2 dni. Wcześniej przygotowujemy kosztorys i zawieramy umowę.

P.P.H.U. ROSS - kamienie ogrodowe

Z kamienia można zrobić bardzo wiele przedmiotów – od konstrukcji budowlanych aż po rzeźby. Zbyt kamienia ozdobnego i konstrukcyjnego to oferta zakładu P.P.H.U. ROSS z Czerska.

Łupki, kamień polny łupany lub otoczaki to przykładowy| materiał, który możemy zaoferować. Może być wykorzystany m.in. do konstruowania fontann, umywalek, oczek wodnych i wielu nietypowych produktów.

Rzuć nam tylko pomysł, a my go przekujemy na konkretną budowlę. Postaw na ciekawą formę. Nasze surowce możesz zastosować zarówno w domu, miejscu ogólnodotępnym, a także na terenie ogrodu.

Czyszczenie

Przedsiębiorstwo Rem-Budex gwarantuje wszystkim wysokiej jakości usługi brukarskie oraz ogrodnicze takie, jak m.in. wykonanie tarasu z kostki granitowej, korytowanie, projektowanie ogrodu, jak również wertykulację trawników i budowę oczek wodnych.
Czyszczenie kostki, a także projektowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, w trakcie których klient może przedstawić swoje oczekiwania – Rem-Budex przygotowuje indywidualny projekt dla każdego klienta.

Kostka brukowa - REPOZ

Firma Repoz proponuje tworzenie podjazdów z kostki granitowej, konstruowanie murka ozdobnego, zagospodarowywanie terenów zielonych, jak również drobne prace ogrodnicze.
Firma gwarantuje sporządzenie bezpłatnego kosztorysu w pełni dopasowanego do zamierzeń klienta, dobrej klasy towary, jak i fachowe usługi na najwyższym poziomie.
Grupa przeszkolonych pracowników, niewygórowane ceny, czy też rzetelność obsługi to cechy, dzięki którym firma brukarska może poszczycić się wciąż rosnącą popularnością wśród klientów.

Remonty mieszkań Marzin Zieliński

Chciałbyś znaleźć zawodowców, którzy wykonają kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi lub kompleksowe wykańczanie wnętrz w Pabianicach? Wszechstronne realizowanie prac renowacyjnych w pomieszczeniach przykładowo mieszkań oraz zewnętrznej części w przypadku rozmaitych obiektów to nasza specjalizacja. Bez zarzutu pomalujemy ściany, zamontujemy sufity podwieszane , a także położymy gres. Wnętrze

Kamień ozdobny - duży wybór

Producent akcesoriów ogrodowych i części kamiennych z Koronowa zajmuje się hurtem i sprzedażą części architektury ogrodowej. Proponujemy Państwu: podkłady, głazy czy pellet. Firma oferuje solidne i ładne kamienie, między innymi: grysy, łupki, czy otoczaki oraz inne produkty ogrodowe. Firma dowozi towar w rejonie Bydgoszczy oraz powiatu. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją poprzez stronę www.skladkoronowo.pl.

Firma Remontowa remonty-styl.pl

Szukasz zawodowców, którzy przeprowadzą remont w Łodzi oraz okolicach? Takie osoby poleca Zakład Usług Budowlanych Marcin Zieliński prosperujący w Pabianicach. Od kilkunastu lat przeprowadzamy wykończenia pomieszczeń użytkowych, w tym m.in. kuchni, dzięki wieloletniemu doświadczeniu z łatwością poradzimy sobie z każdym wnętrzem. Profesjonalnie nałożymy tynki ozdobne, zamontujemy ścianki działowe ,jak również położymy gres, ponadto zapewniamy prace tynkarskie, w tym np. malowanie elewacji.

Wywóz gruzu Gruz-pak

Gruz-pak.szczecin.pl to firma, która zapewnia wywóz ziemi ogrodowej w dedykowanych kontenerach o wysokiej trwałości. Zleceniobiorca rozporządza zbiornikami o objętości od 1,5 do 2,5 metrów sześciennych, które są całkowicie wystarczające w trakcie remontów i przeprowadzek. GRUZ-PAK świadczy usługi na obszarze Szczecina i jego niedalekich obszarów. Spółka GRUZ-PAK jest gwarantem znajomości branży, a także fachowego wykonania zadania.
Telefon: 881 332 332, ul. Kaskadowa 1, 71-784 Szczecin, biuro@gruz-pak.szczecin.pl

Adria Biuro rachunkowe

Adria świadczy usługi wzakresie księgowości. Wykwalifikowani księgowi realizują usługi w sposób rzetelny, dokładny i skrupulatny. Odpowiadamy na wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane pytania usługobiorców. Biuro działa na terenie Krakowa i okolic i umożliwia odbiór dokumentów u klienta. Aby móc spełnić wymagania naszych Klientów stawiamy na regularny rozwój naszej firmy - systematycznie poszerzany wiedzę merytoryczną, ale również wprowadzamy nowoczesne rozwiązania informatyczne. Dzięki znakomitemu wykonywaniu obowiązków nasza spółka uzyskała tytuł „Rzetelnej Firmy”.

Strony