Edukacja Nauka

WSM – Uczelnia w Sosnowcu

Dietetyka - poradnictwo, Organizacja i Zarządzanie, a także pielęgniarstwo – naukę na tych i innych specjalizacjach zapewnia Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu oferuje kandydatom świetne przygotowanie do wykonywanego zawodu, dobrze wyposażone sale oraz możliwość wzbogacania wiedzy w wielu obszarach.
Grono wykwalifikowanych wykładowców, dobrze wyposażona biblioteka oraz rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że uczelnia jest jedną z najlepszych szkół medycznych na Śląsku.

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowu

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu proponuje kandydatom szeroki wybór kierunków takich jak Dietetyka – poradnictwo oraz Edukacja seksualna i wychowanie do życia w rodzinie. Dodatkowo w prowadzonej przez nas szkole wyższej można również zrobić specjalizację w tematyce organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia. Gwarantujemy studia pierwszego stopnia, studia pomostowe i studia magisterskie. Atutem naszej uczelni na pewno jest kadra naukowa z konkretnej dziedziny, jak również szeroka baza dydaktyczna. Oferujemy m.in.

Szkoła Językowa Global Language Academy Wrocław

Nauczymy Cię władania językiem obcym, przygotujemy do zdania egzaminu maturalnego albo do zdobycia certyfikatu TOEFL itd. To wszystko zagwarantuje Ci szkoła językowa Global Language Academy z Wrocławia. Proponujemy zróżnicowane zajęcia dla klientów indywidualnych, jak również dla klientów firmowych. Bieżąca oferta gwarantuje opanowanie słówek poprzez fachowe narzędzia. Języków nauczamy w niewielkich zespołach bądź podczas lekcji prywatnych. Oferujemy m.in. język: angielski albo norweski.

Mądry Maluch

Prywatne Przedszkole Językowe Mądry Maluch to doskonałe miejsce na początek edukacji Państwa maluchów. W Przedszkolu Mądry Maluch dzieci uczą się w wygodnych salach i na bezpiecznym boisku. Do szkoły chodzą maluchy z Rumii i okolic. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją placówki http://madrymaluch.edu.pl/kontakt.html. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, przedszkole@madrymaluch.edu.pl.

Studiuj na WSTE

Niepubliczna Wyższa Szkoła Techniczno – Ekonomiczna w Szczecinie jako jedyna tego typu uczelnia w Polsce przygotowuje inżynierów na rynek motoryzacyjny. WSTE posiada nowoczesną grupę naukowo-dydaktyczną, zapewniającą bardzo dobrą jakość nauki. Szkoła mieści się w Szczecinie, przy ulicy Klonowica 14. Poprzez miesiące naszej działalności wykształciliśmy sporo profesjonalnych specjalistów. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Szczegółowe informacje: wste.szczecin.pl